Versterking bestuur & vergroening sportpark
15 juli 2024


Leuk nieuws zo voor de zomervakantie! Hilda Teijema heeft na een paar keer aanschuiven bij bestuursvergaderingen, besloten om het bestuur te versterken. Daar zijn we hartstikke blij mee! Het formele gedeelte wordt afgehandeld tijdens de ALV van januari 2025, dat duurt nog even. Mochten er tot die tijd al vragen over zijn, dan kan contact worden opgenomen met Remko via [email protected]
Hilda zal als eerste gaan helpen met de realisatie van een mooier sportpark. Jan Geert Muntinga en Jantiene Boer hebben leuke schetsen gemaakt waarbij we het park grondig willen gaan aanpakken. Daarbij gaan we meer vergroenen, maar is het ook de bedoeling dat we de daily gaan aanpassen naar een overkapping. Dit is een alternatief voor het vervangen/verlengen van de huidige overkapping. Ben je benieuwd naar de tekeningen? Ze liggen in de kantine en zijn als bijlage toegevoegd.
Binnenkort volgt hier meer over, we hebben namelijk hulp van jullie nodig om dit te realiseren! De reacties zijn tot nu toe enthousiast!
Vergroening park 2024.pdfNieuwscategorieën Algemeen
Reacties