Indeling trainingen

[update 16-1-2021]
Hieronder kun je de indeling terugvinden. De trainingen beginnen op dinsdag 26 oktober en bestaat uit 19 trainingsrondes. Dat betekent dat deze doorlopen tot wk39. Er is geen les in de schoolvakanties, tenzij er inhaalrondes worden ingeroosterd.

Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met Marten via [email protected]l. Ook als je nog mee wilt doen, er is vast nog wel wat te organiseren!

D I N S D A G

Tijd Categorie Personen
14.30-15.15 (45 min) Junioren
Rood/Oranje
Novan Hagedoorn
Mick Wanders
Enzo Leungen
Silvan Gijsman
Benjamin Weits
Tom Bruinsma
Bram de Jong
Jan Scholten
15.15-16.15 (60 min) Junioren
Oranje/Groen
Merijn Pars
Kyan Ruiter
Hugo Schepel
Rik Tielken
Lars Oosting
Elize Heeling
Lisa de Groot
Thomas Kafoe
16.15-17.15 (60 min) Junioren
Groen
Hugo Mulder
Vincent Oldenhuis Arwert
Sven van Nieuwenhoven
Thijmen Pars
Ruud Hoogendoorn
Kobus Mathijssen
Joris ten Kate
Morton ..
17.15-18.15 (60 min) Junioren
Groen/Geel
Jorijn Spijkerman
Nele Hepping
Emma Schepel
Dominique Groenink
Coen Zwiers
Thijmen Pot
Dani Mezenberg
18.15-19.15 (60 min) Junioren
Geel
Job van Kesteren
Wout Kleinhuis
Arjan Griemink
Jasper Oldenhuis Arwert
Joel den Boer
Olivier Wentink
Bas Dekker
Gert Warring
Mark Beute
19.15-20.15 (60 min) Senioren Tjerk Thalen
Pim Slijkerman
Jillis Achterberg
Claudia van Winkel
Joey Lubbing
20.15-21.45 (90 min) Senioren Ingmar Hans
Jeroen Hagedoorn
Christiaan Westerhof
Peter Vrolijk
Bas Krom
Jos van Luijk
Wout Hulzebosch

 

V R I J D A G

Tijd Categorie Personen
9.15-10.15 (60min) Senioren Anna Jager
Jacobien Stein
Lianne Thalen
Jacqueline Wessels Boer
10.15-11.00 Senioren 5x Hedika Schipper
..
14.30-15.00 Junioren Rood/Oranje
2e trainingsmoment
..
15.00-15.45 (45min) Junioren Oranje
2e trainingsmoment
Tom Bruinsma
Hugo Mulder
Sven van Nieuwenhoven
Melissa van Brouwershaven
Nadine Mezenberg
15.45-16.30 (45min) Junioren
Groen+
Martijn Dijksterhuis
Sven veenman
Yannick Westerhof
Tim Zwiers
Milan Jongsma
16.30-17.30 (60min) Junioren Geel
2e trainingsmoment 
Job van Kesteren
Wout Kleinhuis
Arjan Griemink
Jasper Oldenhuis Arwert
Joel den Boer
Olivier Wentink
Bas Dekker
Gert Warring
Mark Beute
17.30-18.30 (60min) Junioren Groen/Geel Yoline Ruiter
Naomi Bening
Lilian Groenink
Naomi Jongsma
Joan Leunge
Benthe Huisman
Maaike Dingemanse
Manouk Zwiers
18.30-19.30 (60min Senioren Wouter scholten
Buddy de Kleine
Richard Zwiers
Mark Ruiter
Christa Huisman
Ronnie Vos
Marten Veldthuis
Thomas ten Cate
19.30-20.30 (60min) Senioren Marijke Schepel
Natasja Groenink
Jaqueline Dekker
Karen van der Velde
Linda Seubring
Marjan Zwiers
Jolein Pilat
Trea Jansen
20.15-21.15 (60min) Senioren Patricia Klaver
Fleur de Sera
Lieu Ngo
Bianca Keijzer
21.15-22.15 (60min) Senioren Renske Abbema
Jos van Luijk
Luzetta Mulder
Dyonne van Slochteren
Beau Eggens
Jacomijn Ruiter


Z A T E R D A G

Tijd Categorie Personen
9.15-10.00 (45min) Junioren Manon Dolsma
Annemarie Jonker
Isis de Kleine
Teun de Jonge
Tessa Rozeboom
10.00-11.00 (60min) Senioren Aron Speckmann    
Egbert Boom    
Edwin van der Wal
Bart Steenge
Anne-Marieke Krom
11.00-11.45 (45min) Senioren

Nia van Markus 
Liesbeth de Wit
Ida Gadiot
Yvette van Brouwershaven

11.45-12.30 (45min) Senioren Walter Slijkerman
Jelmer Marinus
Suzan de Haas
René Westerhof
Roger Mezenberg
Fré Oosterhuis
Sjaak Voort
12.30-13.30 (45min) Senioren Leroy de Bruijn
Sabine Kafoe
Anna Scholten
Theo Pilat
Nina Bronsema
Heer Bronsema
Trea Christoffers
Vincent Bremer

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 83268727

TC Smalhorst

Sportlaan 4
9411 BG Beilen