Grensoverschrijdend gedrag

23 september 2020

Er is een visie door het bestuur opgesteld over grensoverschrijdend gedrag: 

We willen een vereniging zijn waar iedereen veilig en plezierig kan sporten. Een vereniging waar iedereen zich veilig voelt om zich te ontwikkelen binnen de sport. Binnen onze vereniging is daarom geen plek voor grensoverschijdend gedrag. We hebben een open cultuur waardoor we elkaar durven aanspreken als iemand zich toch op een grensoverschrijdende manier gedraagt. En als het toch misgaat, weten we hoe te handelen. We volgen de richtlijnen van Fairplay van de KNLTB.

Om deze visie uit te voeren hebben we een vertrouwenscontactpersoon benoemd. We zijn heel blij dat Anja Eefting vertrouwenscontactpersoon bij onze vereniging wil worden. Ze zal zich binnenkort zelf via de nieuwsbrief voorstellen. 

Binnenkort wordt iedereen gevraagd een checklist grensoverschijdend gedrag in te vullen om te inventariseren of en welke problemen er binnen onze vereniging zijn.

Nieuwscategorieën Algemeen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 26390001

TC Smalhorst

Sportlaan 4
9411 BG Beilen