Indeling Voorjaarscompetitie Senioren

Onderstaande kun je de teams vinden, zoals ze voor dit voorjaar zijn aangevraagd bij de KNLTB. Omdat de manier van indelen veranderd is, was het niet mogelijk om op te geven voor een bepaalde klasse. Zodra dit bekend is, zullen we het hieronder vermelden. De teams zijn onder voorbehoud, bij vragen en/of mocht je nog mee willen doen, laat het via tc@smalhorst.nl weten.

DagCompetitieTeamKlasseLink
Dinsdag ochtendDames 1Nia van Markus
Anna Jager
Wilma Oosten
Jacobien Stein
Lianne Thalen-Hepping
Hanneke de Wit
Yvette van Brouwershaven
Jacqueline Wessels-Boer
Jenny Siegel
2e klassehttps://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/3426
Woensdag avondMixed 1Hilly van Egten
Renee van der Deen
Arie Stougie
Martin van der Bor
Robin Slomp
Maria van Triest
Miranda Pierweijer
Nog niet bekend
Donderdag ochtendDames 1Greta Tissingh
Grietje Kelder
Aly Krol
Hedika Schipper
Mina Oeben
Gerda Hoving
1e klassehttps://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/716
Vrijdag avondMixed 1Remko Pars
Jan Jonink
Arthur van Haaren
Alie Oostenbrink
Karin Matthijssen
Marijke Fredriks
Annemarie Doddema
Hoofdklassehttps://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/2783
ZaterdagHeren 1Wout Hulzebosch
Tom van den Tempel
Robin Slomp
Jos Pettinga
John Knol
Rick Haanstra
Michiel de Vries
3e klassehttps://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/1134
ZaterdagHeren 2Marnix Eggens
Arjan de Vecht
Otto Krediet
Wilfried Leunge
4e klassehttps://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/3609
ZaterdagHeren 3Christiaan Westerhof
Jeroen Hagendoorn
Peter Vrolijk
Thijs Baarveld
Egbert Boom
5e klassehttps://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/3675
ZaterdagHeren 1 35+Paul Scholte Albers
Henri Prins
Bart van Triest
Arie Stougie
Harjan Scholing
Gradus Heling
3e klassehttps://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/879
ZaterdagMixed 1 (Dubbel)Aly Krol
Bernarda Sattler
Trijnie Fokkens
Jan Smeenge
Bart de Vries
3e klassehttps://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/2346
ZaterdagMixed 2 (Dubbel)Ton Berendsen
Harriet van Bommel
Ania Palkij
Matthijs Duitshof
4e klassehttps://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/draw/2321