Indeling Najaarstrainingen

Hieronder kun je de indeling van de najaarstrainingen vinden. Deze is nog even onder voorbehoud, wanneer deze definitief is, dan zal het op de site worden bijgewerkt. Heb je nog vragen of wil je nog meedoen, geef je dan op voor de training of neem contact op met Marten via training@smalhorst.nl

DagTijdCategoriePersonen
Dinsdag15.15-16.00 (45min)JuniorenKiyan Ruiter
Merijn Pars
Olivier Toonen
Sven van Nieuwenhoven
Rik Tielken
Nadine Mezenberg
Dani Mezenberg
Emma Schepel
Dinsdag16.00-17.00 (60min)JuniorenJorijn Spijkerman
Bas Dekker
Tim Gnodde
Robin Toonen
Martijn Dijksterhuis
Dennis Griemink
Hugo Mulder
17.00-18.00 (60min (45min)JuniorenOlivier Wentink
Gert Warring
Job van Kesteren
Arjan Griemink
Wout Kleinhuis
Stijn Zwartsenburg
Yoline Ruiter
18.00-19.00 (60min)JuniorenTom Vrieling
Marcel Horstink
Rutger Wentink
Britt Heeling
Mitza Weijler
Ruben Pot
Dinsdag19.15-20.15SeniorenJeroen Hagendoorn
Paul Scholte Alberts
Christiaan Westerhof
Peter Vrolijk
Ingmar Hans
Harrie Popken *
20.15-21.00 (45min)SeniorenJohn Wentink
Inge  Peters *
Robert van Nieuwenhoven
21.00-22.00SeniorenJos/Edwin Pettinga/Paaijmans
Tom Tempel
Wout Hulzebosch
Donderdag9.15-10.15SeniorenAnna Jager
Jacobien Stein
Lianne Thalen
Nia van Markus
Jacqueline Wessels Boer
Zaterdag9.30-10.30SeniorenRob  Gerrits
Jacomijn Ruiter
Egbert Boom
Carla Kamphuis
Feline Platzer
Patricia Gilles
Ria Klunder *
10.30-11.30SeniorenHarriet van Bommel
Liesbeth de Wit
Yvette van Brouwershaven
Anna Vrieling
*kennismakings